Červenec 2014

Dovolenkování

28. července 2014 v 12:19 | Twiggy |  Diary
Ahoj kočeny!! :-)
Tak cca na 14 dní pozastavuji moje dění tady, protože nebudu mít čas a připojení na net :-)). Do Chorvatska odjížíme až ve středu, ale už teď pořád někde lítám a nemám na nic čas. Tak se nedivte, že nepíši tady ani u vás komenty, ale jak se sem zase dostanu, tak vše napravím :-).
Jinak co se jídelníčku týká, tak přes víkend jsem ho trochu zkazila, páč jsme byly na chalupe u přítelových rodičů a tam jsem to ještě nikdy nevydržela odolat, protože se to prostě nedá :-D. Pořád něco k jídlu, ať sladkého či ne. Ale moje váha je pořád 55- 56 kilo, ne víc, tak se budu snažit ji držet a necpat se i přes dovolenou. Kdyby šla níž, tak bych byla ráda, ale abych pravdu řekla, tak tomu sama teď moc nevěřím :-/. I to jedno jídlo děnně by mi šlo, všechno, kdyby nebyla ta chalupa a teď dovolená. Takže výlety na chalupu budu asi omezovat, nejezdit tam skoro každý víkend, ale dovolenou se neomezovat, ale ani nějak moc necpat. Když už nehubnout, tak alespoň držet tuhle váhu. Nechci mít zase 57- 58 kilo, nedej boha víc :-/ :-D.
Tak se tu mějte krásně, užívejte léta a sluníčka a na těch cca 14 dnů se s vámi loučím kočeny. Ale nemažte si mě, jak budu zpět, tak si s radostí počtu co je u Vás nového a napíšu co u mě :-). Mám Vás ráda :-)*

26.7.2014

26. července 2014 v 10:35 | Twiggy |  My menu with diary

Snídaně: nic
Svačina: jogurt bílý 0,1% tuku 145 g- 64 kcal
nektarinka 130 g- 47 kcal
čokoládové lupínky 20 g- 80 kcal
Oběd: nic
Odpolední svačina: nic
Večeře: nic
Pití: Voda- 0 kcal

Celkem 191 kcal
Raní váha 55,2 kg

Po včerejšku co jsem už od poledna takřka nejedla, se mi hezky stáhl žaludek a dnes od rána jsem ani neměla pocit hladu. Nemám chutě jaké jsem měla ještě včera ráno. Je to super pocit.
Původně jsem si nechtěla k jídlu nic dávat dneska, ale jelikož nejsem nejbohatší a je mi líto jídlo vyhazovat (Vyhazovat jídlo mi vadí, ale sníst a vyzvracet ne... Je to kvůli tomu, že když ho do sebe alespoň dám, tak vím, že jsem z toho něco měla. Je to blbé, ale je to tak.), tak jsem se rozhodla a povolila si dát jogurt s nektarinkou a lupínky. Povolila jsem si to kvůli tomu, že jsem měla v lednici tři ty jogurty a zítra mají datum spotřeby. Takže dnes jsem si dala jeden a zítra si dám dva s nektarinkou, ale nejspíše bez lupínků, aby to nebylo tak kalorické.
A jinak si už nic dnes dávat nechci a myslím a doufám, že to také vydržím, protože opravdu chutě nemám a hlad také ne. Až strávím ten jogurt dnešní, tak asi zase pociťovat hlad budu, protože žaludek nebude tak stažený, ale když to zase vydržím, tak to potom bude v pohodě :-). A ráno budu mít pod 55 kilo doufám :-)
Takže kočky držte se, když se chce, tak to jde, i když jsou začátky těžké :-). Mám Vás ráda :-)*

25.7.2014

26. července 2014 v 10:24 | Twiggy |  My menu with diary

Snídaně: rohlík se sýrem, čokoládové lupínky s mlékem, Deli, 2* musli tyčinka- vše Mia
Svačina: nektarinka
Oběd: nic
Odpolední svačina: 5 čokoládových lupínků
Večeře: nic
Pití: Coca Cola Zero2 litry- 0 kcal

Celkem nevím kolik kcal

Raní váha 55,9 kg

Ráno jsem se nacpala, ale vyzvracela, protože sem nechtěla kvůli tomu přibrat. Potom jsem si ale dala nektarinku a odpoledne 5 čokoládových lupínků (něco jako Chocapik). Jelikož jsem nechtěla už zvracet, tak jsem ani jinak nejedla a držela se. Ten pocit prázného žaludku je super. Večer mě trošku bolelo břicho hladem, ale jinak v pohodě :-). Mé chutě na jídlo byly fuč :-)

25.7.2014 Dostávám se do toho...

25. července 2014 v 8:11 | Twiggy |  Diary
Ahoj kočky moje :-). Tak tu středu jsem nevydržela odolat. Večer jsem do sebe nacpala vafli s nutellou a šlehačkou, další dva toasty a 3Bitku. Už když jsem si šla vše chystat, tak jsem ale věděla, že tolik kalorií ve mě zůstat nemůže a byla tak rozhodnutá, že až vše sním, tak to hned také vyzvracím. A také jsem to udělala. Nemohlo by to ve mě prostě zůstat! No a včera to byl boj zase. Hned ráno, když odjel mladej do práce, tak jsem začla koukat na videa o anorexii a futrovat do sebe zase toasty a vafle a zase s tím, že to ve mě nemůže zůstat a vše hned po tom vyzvracela. Vím, že ukojím na chvíli své chutě a přitom nepřiberu. Jenže se to do sebe snažím rychle naházet, aby se to nezačalo brzo všetřebávat a já toho stihla co nejvíce a nejdřív vrátit. Vím, že se něco vstřebá do těla hned, ale rozhodně potom nepřibírám. Ale bolí mě potom krk, tak jsem si řekla, že se budu snažit už zbytek dne nejíst, protože v sobě nemůžu mít další kalorie a zároveň jsem nechtěla zase zvracet... Jenže... Měla jsem neodolatelnou chuť na pizzu a nakonec si ji také objednala. Ale už když jsem na ni myslela, tak jsem věděla, že ve mě zase nesmí zůstat... Takže znova nad wc a fakt už mě potom bolel krk a já si řekla, že už jíst nebudu, že vydržím do druhého dne...
Večer jsem ale přemýšlela nad tou dovolenou. Nakonec nepojedeme do Itálie, ale do Chorvatska. O to mi ale vůbec nejde, ale zase jde o postavu. Říkala jsem si, že je docela blbý teď držet dietu, zhubnout, vyjít na pláž jako celkem hubená, najíst se a být zbytek pobytu nafouklá jako koule. A začala si říkat, že se najím, budu prostě oplácanější na dovolené, užiji si ju a potom se k hubnutí vrátím... Zeptala jsem se mladýho, jestli mu vadí, když budu na dovolené vypadat takhle, že jsem tlusťoch (i když tak nějak podvědomě si úplně jako tlusťoch nepřipadám, plno lidí mi postavu závidí, ale stejně si přijdu jako hrošice, protože to není to co bych chtěla...), že se najím, že i kdybych teď hubla, tak tam bych se najedla a měla nafouklej pupek. A on mě jen odbyl a řekl odsekle: "No jasně prosim tě"... Myslel to v tom smyslu, že jen o dietě kecám a nic neshodím a neshazuju, tak ať jsem radši ticho. A to proto, že jsem mu řekla, že jsem si objednala tu pizzu na oběd a snědla, tak si myslí, že se jen futruju, ale neví, že to hned všechno vyzvracím a ani ho to nezajímá. I kdybych zvracela pořád, tak jemu to snad bude jedno, všechno prostě... :-/ A v tu chvíli to bylo jako blesk z čistého nebe. Začala jsem si chystat jídlo zase s myšlenkou, že to všechno sním a hned to půjde zase ven. Že budu silná a dokážu mu, jak hodně dokážu zhubnout.... Tak jsem do sebe nacpala sice kupu jídla, sle šla to zase ze sebe hned vyhodit... T představa, že to ve mě zůstane mě totálně děsila!! A ještě jsem se dozvěděla, že na tu dovolenou pojedou nějaký známí mladýho rodičů. Já je neznám a hned mi bylo jasné, že po mě budou čučet jak vypadám, co jsem zač a nemůžu být přeci koula!! Mají prý dvě mladý holky asi 19 a 16 let nebo tak nějak, nevím přesně. A to je další věc. Jsou mladší, nevím jak vypadají, ale nemůžu dopustit, abych tam jela tlustá a ani tam nemůžu přijet hubená a potom normálně jíst, abych měla nafouklej pupek (mě se nedělá na břiše špek, ten sem tam nikdy neměla, když přiberu nebo se nacpu, tak se mi nafoukne a jsem jak ve 4 tém měsící těhotenství... :-/). Prostě mě děsí ta představa, že tam s námi budou nějací další lidé, které neznám...
Teď je přesně 7: 40 a já přemýšlím nad jídlem. Bolí mě po včerejším zvracení krk i jazyk... Nejraději bych nejedla, protože všechno jsou kalorie. Jenže já se nedokážu asi nenajíst... Nevím, bojím se toho jídla, chci dokázat nenajíst se, protože vím, že když se najím, tak to budu muset hned vyzvracet, protože nedokážu dovolit, aby to ve mě zůstalo... Taky si říkám, že bych si mohla dát dnešní den jen nektarinku, dvě musli tyčinky a snad to zvládla, ale já se bojím, že nezvládla. Že jakmile si něco dám, tak zase neskončím jen u toho, zase přidám jídla víc a půjdu zase na wc to ze sebe dostat... Asi jo... Mám chutě na jídlo a jsem slabá... Moje vůle je slabá, jsem slaboch... Cítím se fakt děsně :-/... Vím, že to nezvládnu a zase budu nad wc... Na jednu stranu je to opravdu děsné, ale na druhou stranu už zjišťuju, že moje vůle je jinde. Že už je přeci jen silnější, protože mi nedovolí, aby ve mě to jídlo zůstalo. Že sice teď zvracím, což je děsné, ale další cestou by mohlo bít to nejezení, což už by bylo lepší, protože by mě nebolel krk a jazyk :-D

A co se týče váhy, tak ta dolů pomaličku jde. Chtěla jsem mít dneska 55 kilo, což bohužel nemám, ale 55,9 jo :-D, tak alespoň něco.

Určitě Vás taky zajíma všechno možné o Aně. I když videa mají odrazovat, tak jestli to máte jako já, tak mě hrozně baví je sledovat, vše hltám a hledám v tom sebe a ještě mě spíš tak nějak povzbuzují v tom pokračovat.
Včera jsem narazila na jednu blogerku, která má na youtubu videa, kde odpovídá na otázky holek, na které se jí ptaly na blogu. Většina se týká právě Anorexie, se kterou se potýkala. Je už vyléčená a čeká teď mimčo. Mrzí mě, že nemá v provozu starý blog, protože tam měla psané i o tom období, jídelníčky, fotky a tak, ale baví mě koukat i na ty videa. Za chvíli jdu kouknout na video Otázky a odpovědi V. Jinak tam má o m´dě a kosmetice, ale to já tak "nežeru", páč na to nemám peníze :D. Kdyby jste chtěly, tak koukněte na odkaz na ty videa. Ty s otázakmi najdete od posledních videíí.
https://www.youtube.com/user/Mudrpetrak/videos

10:22 hod. Přesně jak jsem to čekala a psala víše. Najedla jsem se a jídlo zase šlo ven... Už to tak ale dělat opravdu nemůžu, budu se snažit opravdu nejíst nebo jíst jen minimálně. Se zvracením jsem neměla totiž vůbec problém, ale přijde mi, že mi to šlo teď hůř a hrozně jsem se bála, že mi to nepůjde a zůstane ve mě moc jídla a toho se děsím. Začínám mít fakt strach z těch kalorií, z toho jídla, že po tom hrozně naberu. Povolila jsem si ale potom nektarinku, protože mi nebylo moc OK. A budu se snažit už opravdu dneska nic nejíst nebo maximálně ještě jednu nektarinku, protože vím, že když toho sním víc, tak budu muset zase na wc a zase budu mít šílenej strach, že to nepůjde ven a bolí mě krk a už prostě nechci zvracet :-(...

Jo a ta blogerka jak sem o ní psala víše, tak je prý průkopnice v pro- Ana blogách. Její ,již neexistující první blog, považují za první pro Ana blog, díky kterému se tohoto hubnutí chytlo tolik holek a začaly si zakládat také Pro- Ana blogy a hubnout s Anou.

24.7.2014

25. července 2014 v 7:18 | Twiggy |  My menu with diary
Tento den jsem se futrovala třikrát a vždy hned všechno vyzvracela... Jídla bylo moc na to, abych ho v sobě nechala a byla ze mě koule. Vím, že tělo něco stihne hned zpracovat, že tím pádem nevrátím všechno, ale myslím, že kolem 75 % ven určitě dostanu, protože i tak pomaličku hubnu...

23.7.2014

23. července 2014 v 13:29 | Twiggy |  My menu with diary

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: 2 zapečené sendwiče, v každém trošičku másla, plátek šunky a plátek sýru
ředkvičky 65 g
bílá paprika 60 g
Odpolední svačina: nic
Večeře: nic
Pití: Coca Cola Zero2 litry- 0 kcal

Celkem 444 kcal
+
plno dalších, protože jsem neodolala a dala si vafli se šlehačkou, 3Bitku a další dva toasty
Všechno jsem ale následně vyzvracela, protože ten pocit, že jsem toho sežrala tolik, bych nevydržela :-/.

Měla jsem na ty sendwiče hroznou chuť, tak jsem si je udělala. Je ale hrozné, kolik kcal to jídlo má! O.o A přitom toho není tolik, ale ty blbý plátky toustového chleba jsou hrozně kalorické :-(. Víte jak se dělají sendwiče. Dva plátky toustového chleba na sobě proložené sýrem, šunkou. Takže jsem měla celkem 4 plátky toho chleba a jen ten chleba měl 214 kcal!! O.o Děs běs :-(
Teď je 13:21 hod. odpoledne a já bojuju s hroznou chutí na sladké. Hlavou se mi honí chuť dát si 3Bitku nebo vafli s Nutellou a šlehačkou. Mám na to tak obrovitánskou chuť, až to není možné :-(. Prsty bych si ohryzala... :-D A nejhorší na tom je, že mám všechno v kuchyni...
Píšu to sem, protože si říkám, že to musím vydržet a nic si už dnes nedat, že když to sem napíšu, tak třeba budu silnější a ne před celým světe srab, který se nechává ovládat čokoládou...
Čokoláda je droga, děs, zlo a je to pro mě fakt šíleně těžké odolávat! Musím sakra, musím...

16:10 hod. Stále odolávám a nic dalšího jsem nejedla. I když jsem jedla a dnešní příjem kcal nebyl tak malý, tak se mi začíná dostavovat pocit hladu. Hlavně se mi asi dost snížila hladina cukru, proto mi je zima na ruce, nohy a cítím se dost slabá...
Kdybych ty sendwiče nesnědla naráz, ale dala si jeden předtím a jeden na večeři, tak by mi bylo líp. No jo no, ale musím dneska vydržet, když jsem si to tak dokopala. Teď kouknu na film, potom na Zhubni nebo přiber a uvidíme jak to půjde :-). Možná si ještě něco povolím... Ale když už, tak se budu snažit dát si něco jiného než vyloženě sladké. Třeba nektarinku nebo tak něco...


22.7.2014

23. července 2014 v 9:16 | Twiggy |  My menu with diary

Snídaně: nic
Svačina:nic
Oběd:rustikální bulka 85 g- 132 kcal
Gervais Original s paprikou a rajčaty 57 g- 106 kcal
ředkvičky 80 g- 14 kcal
cherry rajčátka 40 g- 7 kcal
salátová okurka 60 g- 10 kcal
paprika bíla 27g- 4 kcal
Odpolední svačina: nanuk kaktus 50g- 65 kcal
Večeře: musli tyčinka 25 g- 104 kcal
Pití: Coca Cola Zero2 litry- 0 kcal
Voda s citrónem 1 litr- 2 kcal

Celkem 446 kcal + dost dalších kcal z mňamky co je dole na fotu...

I když jsem původně zapřísáhle nechtěla v jeden den nanuka i musli tyčinku, stejně jsem si to dala, ale s příjmem kcal jsem byla i tak spokojená, jenže.... :-/ :-D
Foto níže jasně ukáže, jak jsem ten den zkazila :-D. Večer jsem toto chystala pro přítele. Listové těsto plněné nutellou a na hoře jahoda. Neodolala jsem, měla jsem 4 kousky!! O.o :-(
Ale naštěstí váha zůstala stejná a né vyšší, takže i když mám hrozný výčitky svědomí, tak se snažím na to nemyslet. Hlavní je, že váha nestoupla nahoru. Dnes se budu pěkně držet doufám. Do 1.8.2014 bych chtěla mít 55- 54 kilo. Je to reálný cíl, tak musím vydržet a hlavně se nepřejíst a bude to Ok :-)


21.7.2014

22. července 2014 v 11:31 | Twiggy |  My menu with diary
Kočeny moje, mám ohromnou radost!! Konečně jsem se dokázala vrátit do hubnoucí fáze a pondělí vydržela bez sladkostí a s nízkým přísunem kilokalorií :-). Díky za podporu :-*

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: kuře na paprice 125 g- cca 171 kcal
těstoviny 60 g- 86 kcal
Odpolední svačina: nic
Večeře: půl rustikální bulky 41g- 64 kcal
Gervais Original s paprikou a rajčaty 25g- 47 kcal
cherry rajčátka 45 g- 8 kcal
ředkvičky 100g- 17 kcal
okurka salátová 60 g- 10 kcal
Pití: Coca Cola Zero 0,3 litry- 0 kcal
Kofola bez cukru 0, 75 litrů- 3 kcal
Voda s citrónem 1 litr- 2 kcal

Celkem 408 kcal

To je lepší než jsem čekala. Původně jsem neměla v plánu jíst tak kalorický oběd, ale jak jsem to vařila pro přítele a pro syna, tak jsem neodolala a dala si taky. Měla jsem ale poloviční porci toho co snědl můj 3 a půl letý syn, takže to nebylo nic hrozného myslím :-D.
Dnes jsem byla nakupovat a když jsem viděla ty vafle, nutellu, čokolády, koláčky, tak se mi pěkně sbíhaly sliny :-D. Ale já odolala. Něco jsem si teda přeci jen koupila a to dvě musli tyčinky. Nevím jestli si dám, páč má jedna cca 100 kcal, ale uvidíme. Dnes si ji ale určo nedám, možná jiný den. Koupila jsem totiž ještě do mrazáku do zásoby nanuky, které mají kolem 50 kcal kus, tak když mě bude honit mlsná, tak si jeden povolím.

A ještě něcooo :-). Vím, že to dnes ani tento týden nezkazím a dokážu to, protože čím víc se snažím, tím víc se ozývá Ana a pomáhá mi tím, jak mi do všeho kecá :-D. A taky váha. Od včerejška jsem na ní zase několikrát denně a jak rychle šly kila za poslední týden cpaní nahoru, tak rychle jdou s omezováním také dolů, což je božíííí :-D A věřím tomu, že v pátek budu mít zpět 55 kilo :-). Včera ráno jsem měla přes 58 kilo. Dnes to bylo už 56,8, což je sakra velký rozdíl. A taky pomohlo mé vyprazdnění Guttalaxem. Protože jak jsem se cpala, tak jsem ho nepoužívala a nešlo mi jít na záchod, ale od neděle ho zase večer beru a dnes jsem zase pěkně prázdná a lehčíí :-). Tím krátkodobým cpaním jsem byla spíš asi dost nafouklá a nenabrala všechno do tuku. Vím, že teď už to půjde pomaleji, protože jsem prázdnější, ale doufám, že v pátek ta váha ukáže 55 kilo a jestli jo, tak mě to nakopne a motivuje dále do hubnutí a jestli se budu držet i dále, tak do odjezdu do Itálie bych mohla mít ještě nižší váhu! Pod 55 kilo jsem neměla tak 6- 7 let, což by bylo nevíc skvělý :-))
Kočky moje, s nižším příjmem kalorií to hubnutí fakt jde rychle, jsem z toho nadšená. Sice je těžké ty chutě vydržet a odolat nezdravému a kalorickému jídlu, ale když vydržíme, výsledky se dostaví a budeme každým dnem o krok blíže našim vysněným postavám :-)
A vy my také napište jak jste na tom, jak se daří ;-). Jdu Vás oběhnout a kouknout co nového u vás :-). Mám Vás ráda :-)*

Krásné :-)

21. července 2014 v 16:57 | Twiggy |  Thinspiration
Tak jednu z těch postav bych chtěla :3 :-)
Jsou dokonalé a krásné :-)

Fotek holek, které do anorexie spadly úplně a jsou jen kosti potažené kůží, těch se děsím... :-(
Ale tyto se mi líbí, jsou úžasnééééé :-)


Citáty a motta

21. července 2014 v 15:26 | Twiggy |  Citáty a motta pro- Ana
Miluju tyhle motta a citáty :-)

Anorexie není dieta, ale životní styl!
Mozkové buňky vznikají a odumírají, ale tuky zůstávají!
Nic Ti nedá takový pocit jako štíhlost, ani sladkost!
Chutě jsou jenom pocity!
Radši budu mrtvá než tlustá!
Vždycky, když říkáš :"Ne, díky." jídlu, říkáš: "Ano, prosím." štíhlosti!
Přešla jsem už dost dlouhou cestu na to, abych přijímala rozkazy od sušenek!
Co je dneska v puse, je od zítřka v pase!
Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!
Jez míň, važ míň!
Vteřinu na rtech, roky na stehnech!
Konečně budeš "chudá skinny girl"!
Hladovění a odmítání je důkazem silné vůle!
Tvůj tuk ti nebude překypovat když budeš sedět.
Být chudá je to jediné po čem toužím, to jediné co naplňuje a zároveň ničí můj život!
Nebudeš tak červená a zpocená, když bude teplo.
Hodné holky nejedí!
Vejdeš se do nejmenších velikostí.
Pro krásu se musí trpět!
Jakékoli oblečení na Tobě bude vypadat skvěle.
Budeš moci být sebevědomá.
To jídlo vypadá moc dobře, ale já, já vypadám o mnoho lépe!
Když budeš chodit, stehna se o sebe nebudou otírat.
Pokud chceš vidět jídlo, podívej se na svá stehna!
Každý může mít "vnitřní krásu", ale málo kdo ji dokáže přenést i na venek.
Hubená je pěkná, ale hubenější perfektní!
Tlustých lidí si někdo všimne, jen když překáží ve výhledě.
Thin je In!
Nikdo nechce vidět tlusté lidi tancovat.
Já jsem silnějnější než jídlo!
Tlustí lidé se líbí jen tlustým.
Když nebudeš jíst, nepřibereš!
Jídlo Tě jen brzdí od úspěchu.
Být hubená, je důkazem silné vůle a sebekontroly!
Podlehnout jídlu je důkaz slabosti, buď silná a budeš lepší než kdokoli jiný!
Nemá cenu hledat lepší vzor, je třeba ze sebe udělat tu ideální!
Hladovění není bolest, je to lék!
Budeš se cítit čistá, prázdná, lehká jako pírko, křehká jako panenka.
Když porovnáš svou hmotnost s jinými, Tvá nebude nikdy nejvyšší.
Všichni Ti budou závidět.
Lidé si Tě budou pamatovat jako "ta krásně štíhlá".
Jíst málo, znamená šetřit peníze. Z ušetřených peněz si můžeš koupit nové oblečení na tvou novou dokonale štíhlou postavu.
Nic nechutná tak dobře jako štíhlost.