12.7.2014 Nápad s náramky

12. července 2014 v 7:27 | Twiggy |  Diary
Dobré ráno kočky'!! :-)
Beztak ještě spíte, ale já už jsem od půl šesté vhůru, protože jsem chystala mladýmu do práce svačinu. Jde do práce i tento víkend, synek je u táty, takže já mám pohodičku doma :-). Ale celkově to mám ze spaním na prd a to nějakej rok. Nebo vlastně ani nevím, vždycky jsem měla spaní blbý a vzbudil mě každý zvuk a co jsem 2 roky v "novém" bytě (hnusným starým bytě- podnájmu :-/), tak mám problém větší i s usínámním. Usínám většinou až po půlnoci a nejraději bych spala ráno, ale to chystám mladýmu ty svačiny a už se mi nechce spát a když někdy usnu, tak mě potom budí malej, že se jde koukat na ranní pohádky :-D. Ale už jsem si docela zvykla :-D.

Ale teď k těm hlavním věcem, co jsem vám chtěla napsat.
Určitě jste každá slyšela o náramcích a já v noci dostala super nápad, který by se mohl líbit i vám a to by bylo skvělé :-).

Lidé kteří si uvědomují svojí "nemoc" nosí často s oblibou náramky v barvách, které ji představují.

Červený náramek- anorexie (pro- ana)
Fialový náramek- bulimie (pro- mia)
Modrý náramek- sebepoškozování

Náramek může být z jakéhokoliv materiálu a můžete jich mít více, podle toho co všechno se vás týká. Já budu mít určitě červený :-).
Majitelky náramků si s nimi hrají, když chtějí jíst a tak si uvědomý, že by neměly, že by měly být silné a nenechat se ovládnout jídlem. To to je jejich hlavní význam.

No a mě napadlo, že jelikož se věnuji pár let koníčku v podobě výroby bižuterie z korálků, tak že by jsme mohly udělat takové společenství a znakem by nám byly právě tyto náramky. Buď by jsme měly všechny stejný náramek, nemyslím barvou, ta je daná tím co "vyznáváte", ale druhem a vzhledem nebo klidně každá jiný s tím, že bych na každý přidala přívěsek, který bych udělala s Fimo hmoty. Bylo by to srdíčko a to by měla na náramku každá.
Kdo by měl zájem, tak by mi napsal a já bych náramek udělala. Poté by jste mi napsaly adresu do emailu a já bych vám náramek udělala a poslala. Nemusíte se bát o nějakou ztrátu identity nebo něco. Vím, že tohle všechno skrz náš způsob hubnutí je dost citlivé a osobní, ale nemusíte se bát. Adresu bych napsala pouze na obálku, ve které bych zasílala náramek a pak email klidně smažu. Stejně nevím co jiného bych také měla dělat :-)), ale radši to píšu :-).
No a jak by vám došel domů náramek, tak by jste si ho daly na ruku, vyfotily a poslaly mi fotku. Založím rubriku o náramkách, kde budou informace pro další nové zájemkyně a bylo by tam i album s fotkama našich rukou s náramky, ať víme všechny, kolik nás vlastně je takto spřátelených a vždy si vzpoměli jakou máme podporu v ostatních holkách, které náramky nosí :-)
Co vy na to? Dám anketu a budu moc ráda, když se vyjádříte jak v anketě, tak v komentářích :-)
Nevím ják dát dvě ankety naráz do jednoho článku :-/. První je tady pod článkem a druhá v Diary.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama