Já v delší zkratce...

10. července 2014 v 15:08 | Vaše Twiggy |  Its I...
Ahoj!

Jsem tu nová a budu moc ráda, když tu najdu nějaké spřízněné duše se kterými se budeme moci navzájem podporovat, které mě pochopí.
Nikomu jinému nemůžu říct o tom jak mi je, co dělám a co vlastně chci…

Je mi 24 let a jsem normální mladá holka, až na to, že mám 3 a půl letého syna… Je to moje zlatíčko. S jeho tátou už spolu nejsme, ale o malého má zájem, bere si ho k sobě jednou za 14 dní na víkend a docela se stará. Já mám přes dva roky jiného přítele a je fajn Usmívající se.

Nikdo mi ale nevěří, že někdy něčeho dosáhnu a já vím, že alespoň té vytoužené postavy prostě dosáhnu za každou cenu!!!… Musím!... Nikdy jsem nebyla tlustá, ale od 18- nácti je moje postava jinde a já ji chci zpět!
Začalo to nevině asi v březnu. Chtěla jsem zhubnout a zpevnit tělo zdravým způsobem. Z jídelníčku jsem vyřadila bílé pečivo, smažená jídla, šťávy, máslo, tučné sýry atd. Začala jíst tmavé pečivo, light výrobky, pít vodu z vodovodu a občas zelený čaj. Do toho jsem najela tvrdý workout tréning v podobě Insanity s Shaunem T. Je to aktivní tréning a cvičení na doma. Cvičí se 9 týdnů, 6 dní v týdnu, 40- 60 minut a fakt je to makačka. Musela jsem přestat kouřit, protože jsem to nemohla udýchat a přestala jsem také pít alkohol. Díky tomu cvičení jsem hodně zpevnila své svaly, břicho mám docela ploché a rýsují se na něm svaly, ale váha dolů nešla a já ji dolů chci!!! Narazila jsem na kalorické tabulky, díky nim jsem se snažila jíst zdravě, ale nestačilo mi to a já příjem kalorií začala snižovat. Začala si zakazovat jídla a hlavně sladké. Dřív jsem ho skoro nejedla, ale co jsem ho dala do zakázaných potravin, tak po něm prahnu čím dál více a nejraději bych se jím prejídala. Většinou se celý týden držím tak nějak docela málo jíst, ale horší když pak padne víkend a my jedeme dost často k rodičům mladýho. To jsou vždy grilovačky, zmrzlina, buchty, zákusky atd.
A já mám najednou nezvladatelné nutkání se cpát a cpát a většinou také cpu. Teda cpala! Teď už to nedopustím! Bylo mi potom špatně, pupek jako balón, no prostě nic příjemného. A ty výčitky svědomí, děs! Dost často šlo jídlo ven do wc. Občas jídlo zvracím... Nejím tak zdravě, protože se mi do jídelníčku pořád motá sladké, ale nějak mi to moc nevadí. Hlavní je dostat se na tu vytouženou váhu.

Jsem 168 cm vysoká. V březnu před Insanity jsem vážila 60 kilo. Po Insanity 57- 58 kg. Já ale chci 49 kg. Méně ne, protože úplné anorektičky se mi nelíbí a taky nechci nějak ohrožit svůj život… Chci zhubnout na tu vytouženou váhu a potom dále zpevnit svalíky, abych měla super postavu. Ne hubnout pod 49 kg. Jo a momentálně mám 56 kilo. S Anou to jde prostě lépe a je to super, ale chybí mi někdo jako jste vy, s kým bych se mohla dělit o zážitky atd.
Doufám, že jsem vás moc nenudila a opravdu budu moc ráda, když mě přiberete do party. Jste skvěléé!! Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shabana Shabana | E-mail | Web | 10. července 2014 v 15:17 | Reagovat

Ahoj, já teda nikdy hubnout nepotřebovala, jelikož měřím zhruba 169 cm a jsem asi na 53 kg a přijdu si spíš hubená, ale tobě přeju hodně štěstí a vůle, ať to všechno zvládneš a dostaneš se ke své vysněné postavě.

2 Twiggy Twiggy | 10. července 2014 v 20:03 | Reagovat

Tak to máš moc pěknou postavu určitě 😉. Mě na té mé vadí hlavně taky to, že je klučičí a můj pas není tak štíhlý, jako u jiných holek. Ale doufám, že až dosáhnu své vysněné váhy, tak že bude i pas lepší ☺. A moc ti kočko děkuju že jsi napsala a podpořila mě.     👵

3 Eva Eva | E-mail | 11. července 2014 v 16:30 | Reagovat

Taky jsem měla klučičí postavu a nevýrazný pas, ale po zhubnutí se to zlepšilo. Sice jsem musela zase přibrat a mám dneska 51 kg, ale jde to

4 Twiggy Twiggy | Web | 11. července 2014 v 18:07 | Reagovat

Tak to jsem ráda, že mám naději :-)).
A 51 kilo to je dobrý, ne? Nebo kolik měříš? Máš blog Evi?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama